مهم: پیرو تحریم رجیسترار دامنه های بین المللی(ریسلو) و انتقال دامنه ها به رجیسترار جدید

29 Jul 2017

سلام
پیرو اطلاعیه قبلی و با توجه به تحریم ایران توسط شرکت ریسلو (ثبت کننده دامنه های بین المللی) بایستی تا حدود سه ماه آینده دامنه خود را به ثبت کننده دیگری منتقل کنید:

در این راستا جومینا هاست از چند ماه قبل با رجیسترارهای بین المللی بسیار زیادی بصورت حضوری و غیرحضوری در این خصوص جلسات و مکاتباتی داشته، که بیشتر از 2 ماه می باشد، با یک رجیسترار بسیار قدرتمند به توافق نهایی رسیدیم و ثبت دامنه های بسیار زیادی نیز در این مدت از طریق همین رجیسترار انجام شده است. این اطمینان خاطر به همه مشترکین عزیز جومینا هاست داده می شود که در این خصوص با تدابیر اندیشیده شده توسط جومینا هاست جای هیچ گونه نگرانی نیست.

تنها کاری که شما مشترک عزیز برای حفظ دامنه خود و از دست ندادن آن باید انجام دهید این هست که با زمانبندی به شرح زیر عمل نمایید:

1- کلیه دامنه هایی که به زمان انقضای آنها حداکثر 7 روز باقی مانده باشد باید ابتدا دامنه خود را از طریق جومینا هاست تمدید کنند و سپس درخواست انتقال را از طریق تیکت برای ما ارسال کنند تا در این خصوص راهنمایی شوند.
2- دامنه هایی که از 7 روز تا 60 روز به زمان انقضای آنها باقی مانده است برای انتقال باید تیکت ارسال کنند تا در این خصوص راهنمایی شوند.
3- دامنه هایی که از 2 ماه تا 5 ماه به زمان انقضای آنها باقی مانده است برای انتقال از تاریخ 96/05/10 تیکت ارسال کنند تا در این خصوص راهنمایی شوند.
4- دامنه هایی که از 5 ماه تا 8 ماه به زمان انقضای آنها باقی مانده است برای انتقال از تاریخ 96/05/15 تیکت ارسال کنند تا در این خصوص راهنمایی شوند.
5- دامنه هایی که از 8 ماه تا 12 ماه و بیشتر به زمان انقضای آنها باقی مانده است برای انتقال از تاریخ 96/05/20 تیکت ارسال کنند تا در این خصوص راهنمایی شوند.

در همه روش های بالا انتقال دامنه هزینه ای معادل تمدید دامنه خواهد داشت اما با این انتقال یکسال هم به موعد تمدید دامنه اضافه می شود. در واقع با انتقال یکسال هم تمدید خواهد شد.

توجه: کلیه سوالات خود در این خصوص را می توانید از طریق ارسال تیکت مطرح نمایید. جهت ارسال تیکت ابتدا وارد حساب کاربری خود در پرتال مشتریان جومینا هاست شده و از منو ارسال تیکت اقدام به ارسال تیکت نمایید.

توجه: جای هیچ گونه نگرانی نیست و کسانی که طبق راهنمایی ما عمل کنند براحتی دامنه خود را خیلی سریعتر از مهلت تعیین شده از طرف ریسلو به مکانی امن توسط جومینا هاست جابجا خواهند کرد.

با آرزوی بهترین ها برای شما